Říjen 2016

Pleťové vody Clearskin

6. října 2016 v 16:00 | Terez |  Recenze
Ahojky, dneska jsem si pro vás připravila recenzi na pleťové vody od značky Clearskin. Tato pleťová voda je mojí nejpoužívanější i když je trochu víc agresivní, ale na používaní nanejvýš jednou deně nevadí.

Tyto pleťové "vodičky" jsou od značky Clearskin, kterou seženete pouze v Avonu. "Vodičky" jsou ve třech variantách. Já to rozděluji podle barvy :D Modrá(proti akné), fialová (proti akné s kyselinou salicylovou) a zelená (proti akné s chladvými účinky). Jak jste si určitě všimli, všechny jsou zaměřené na boj proti akné a musím uznat, že bojují statečně. Jedna lahvička má obsah 100 ml a stojí 99 Kč v plné ceně. Ale jak to tak u Avonu bývá, pořád je na to nějaká sleva a proto to momentálně stojí 49 Kč, což je podle mě dobrá cena. Pleťové vody této značky zkouším už dlouho a proto se nebojím vám napsat můj upřímný názor.

Jedna s těchto tří "vodiček" je na můj vkus naprosto na nic. Je to fialová, neboli je proti akné s kyselinou salicylovou. Jsem si jistá, že někomu bude tato "vodička" vyhovovat, ale mi rozhodně ne. Mastí obličej a co se týče boje s akné, moc nepomáhá. Obličej mastí asi protože, obsahuje kyselinu salicylovou, ale já od své pleťové vody očekávám, že mi pleť odmastí a né naopak. Ale zkuste ji, třeba vám vyhovovat bude.

S modrou a zelenou jsem naprosto spokojená. Ničí akné, zabraňuje jeho vzniku a to nejdůležitější, odmašťujě. Já dvě vodičky popsala jedno větou... Ups :D Ale v jedné větě jsem vážně popsala celé dvě varianty tichto "vodiček". Nejraději ze všech tichto pleťových vod mám jednoznačně zelenou. Je šetrnější než modrá a proto má můj obdiv. Ale ještě jedno důležité mínus... Tyto "vodičky" neseženete v žádné drogerii, ale pouze přes e-shop nebo Avon Lady :/


Shrnutí:
+odmašťuje pleť

+zabrańuje vzniku akné
+ničí akné

+cenová výhodnost
-objednávání pouze přes e-shop nebo Avon Lady

-fialová "vodička"

To by bylo k tomuto článku všechno. Vodičky vám utčitě doporučuji a hlavně ať najdete svůj oblíbený druh.Jakou pleťovou vodu používáte vy? Máte s timito nějakou zkušenoust? :)

Terez

Brunett-ive

5. října 2016 v 19:47 | Terez |  Ostatní
Vítejte u prvního článku mého blogu! Jmenuji se Terez a jednoho krásného dne 5.10.2016 jsem se rozhodla založit svůj blog. Musím se přiznat, že to zdaleka není můj první blog, ale první u kterého mám pevnou víru, že se na něho nevykašlu. Pokud by jste někde pokoušeli hledat moje minulé blogy, tak je nenajdete, protože jsem je naštěstí smazala (až na jeden :D). Ale tím jsem jenom zakecala svůj aktuální blog.

Můj blog Brunet-live bude celkově o mně a věcech které se mi líbí nebo nelíbí. Asi hlavní články budou z mody (Lidi, jak se píše dlouhé o? :D) a beauty produktů. A právě proto, že existuje hodně blogů pouze s tématy Moda a Styl, tak jsem se rozhodla do toho více vtáhnout i sebe. :)

Za tu dobu co jsem měla různé blogy jsem zjistila, že úvodní články nejsou v mojí oblibě a proto to zkrátím :D Je zbytečné, abych vám tady vypisovala celý můj život a všechno o sobě. Jaká jsem zjistíte v budoucích článcích, kde někdy něco o sobě napíšu. :)

Ještě jedna informace, kdyby jste mi chtěli něco napsat a nechtěli to psát do komentářů, tak můžete na tento email: brunett.blog@seznam.cz

Užívejte dne a někdy zase navštivte můj blog :D

Terez